محصولات والی در یک نگاه

شرکت سامانه های هوشمند کشاورزی والی و هسته اولیه این شرکت که از 5 سال قبل تشکیل و در حال فعالیت است، دستاوردها و محصولات متنوعی را تولید کرده یا در دست توسعه دارد.

سامانه سرتینگ و شناسایی بر اساس شکل و رنگ

یکی از مسائل اساسی در صنایع سرتینگ و بسته بندی، شناسایی اجزای مختلف و دسته بندی آنها بر اساس شکل، اندازه و رنگ است. شرکت والی با به کارگیری فناوری های نوین امکان شناسایی و تفکیک انواع محصولات بر اساس شکل و رنگ و اندازه را فراهم اورده است. این سامانه قابلیت استفاده در صنایع خشکبار مثل کشمش و برخی حبوبات و همچنین سرتینگ انواع بنه ها و پیازها دارد. مثلا می توان دانه های سیاه کشمش را از انواع سبز یا زرد تشخیص داده و تفکیک کرد.

دستگاه های شناسایی و سرتینگ هم اکنون عمدتا وارداتی است و با مبالغ کلان از چین یا اروپا وارد می شود اما سامانه سرتینگ شرکت والی در داخل طراحی شده است و قابلیت تطبیق با محصولات مختلف را دارد.

سامانه تغذیه لرزشی و بادی

یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت والی، سامانه تغذیه (فیدر) است که در انواع مختلف لرزشی و وکیوم طراحی شده است. سامانه های تغذیه، معمولا در ابتدای بسیاری از خطوط تولید به منظور تزریق مواد به خط استفاده می شوند. کار اصلی سامانه تبدیل ورودی فله از محصولات به ورودی مطلوب خط تولید است.

پرزگیر زعفران

پرزگیر زعفران یکی دیگر از محصولات شرکت والی است که استفاده های گسترده ای در این صنعت دارد. طی فرآیند برداشت و فرآوری زعفران، معمولا برخی ناخالصی ها مثل مو، پرز فرش و … به آن اضافه می شود که خالص سازی محصول نهایی، بسیار اهمیت دارد. این فرآیند معمولا به صورت دستی و با صرف وقت و هزینه بسیار زیاد انجام می شود اما شرکت والی، سامانه ای مکانیزه برای انجام این فرآیند را طراحی کرده است. این محصول در حال طی کردن فرآیند توسعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *