درباره والی؛ حوزه اصلی فعالیت ما چیست؟

مقدمه: والی یک شرکت دانش بنیان در حوزه مکانیزاسیون فرآیندهای سورتینگ و فرآوری و هوشمندسازی خطوط تولید بوده که با تیمی متشکل از حدود 20 متخصص صنعتی و هوشمندسازی در قلب نوآوری کشور در ناحیه نوآوری دانشگاه صنعتی شریف مستقر است. والی ، علاوه بر تولید خط کامل فرآوری گل زعفران برای اولین بار در جهان ، چندین پروژه دیگر در حوزه هوشمندسازی خطوط تولید و سورتینگ، دریافت و در دست توسعه دارد و در این راستا همچنان اماده دریافت نظرات و پیشنهادات و سفارشات اهالی پیشرو صنعت و کشاورزی است.

تاریخچه: کار بر روی ایده اصلی شرکت از سال 93 آغاز شد و در سال 95 هسته اصلی در قالب یک واحد فناور شکل گرفت. در سال 1397 شرکت ثبت شد . در سال 1399 نخستین محصول صنعتی شرکت در اختیار مشتری قرار گرفت و شرکت توانست یک حط هشمند و اتومات صنعتی را به صورت موفق نصب و راه اندازی کرده و تحویل مشتری بدهد. اکنون، والی در سال 1400 با اجرای برنامه های توسعه ای و افزایش سرمایه، استخدام چندین نیروی متخصص جدید به یک شرکت حرفه ای تبدیل شد که امادگی تولید و توسعه محصولات مختلف را دارد. در خصوص تاریخچه شرکت والی در توسعه دستگاه فرآوری گل زعفران، اینجا بیشتر بخوانید:

قصه اولین دستگاه هوشمند گل پاک کن زعفران و افتخارات کسب شده توسط والی

حوزه فعالیت و تخصص والی: تخصص اصلی تیم والی در حوزه اتوماسیون صنعتی مبتنی بر فناوری های روز از جمله هوش مصنوعی و پردازش تصویر است. شرکت در خطوط توسعه داده شده، قادر است فرآیندهای تشخیص (مخصوصا جهت سورتینگ اجزا یا محصولات صنعتی و کشاورزی) و اعمال (جداسازی یا برش اجزا) را با دقت بالا انجام دهد. در حوزه تشخیص عمدتا بر فناوری های دقیقی چون پردازش تصویر و هوش مصنوعی متکی است ودر حوزه اعمال از رباتیک و موقعیت دهی دقیق استفاده می کند.

محصولات و تحقیق  و توسعه: توسعه سورتر هوشمند محصولات صنعتی و کشاورزی با دقت بالا، توسعه خشک کن اتومات محصولات و انجام پروژه هایی در حوزه تجهیزات پزشکی و … از جمله فرآیندهای توسعه ای شرکت والی است. در خصوص محصولات والی اینجا بیشتر بخوانید:

محصولات والی در یک نگاه

همکاران والی: والی هم اکنون در تابستان 1400 خانواده ای متشکل از 16 نفر عضو دائمی و چندین همکار پاره وقت است. همکاران ما طیف وسیعی از تخصص های روز از جمله مکاترونیک، هوش مصنوعی، پردازش تصویر، طراحی صنعتی، برق صنعتی، برنامه نویسی، مدیریت و … را در اختیار دارند که بی شک سرمایه اصلی والی است. در خصوص همکاران والی اینجا بیشتر بخوانید:

تیم والی در یک نگاه ؛ اینجا جمع نخبگان علمی و صنعتی، جمع است