6 مزیت دستگاه سورتر خشکبارِ شرکت والی از نظر یک صادرکننده انجیر

سورتر خشکبار انجیر شرکت والی

توضیحات یکی از صادرکنندگان انجیر درباره عملکرد و مزیت­های سورتر خشکبار 

آقای عسگری یکی از صادرکنندگان خوشنام انجیر در استان فارس است که یک سال پس از سفارش یک دستگاه سورتر هوشمند از شرکت والی، مزیت های این دستگاه را توصیف می­کند: “سه برابر شدن سرعت کار“، “صرفه جویی به اندازه 30-40 نفر نیروی کار“، “کیفیت عالی جداسازی صدیک و پرک بدون اتلاف“، “پشتیبانی شبانه روزی آنلاین“، “ارتقا دستگاه در موارد موردنیاز“،.” بومی و داخلی بودن دستگاه و سهولت پشتیبانی و تامین قطعات“.

مزیت های دستگاه؛ از افزایش 3 برابری سرعت تا کاهش هزینه ها

وی درباره عملکرد دستگاه و تاثیری که بر کارش گذاشته توضیح میدهد و تاکید میکند که صرفه اقتصادی دستگاه قابل توجه است و صادرات در حجم بالا بدون این دستگاه بی معنی است. وی ضمن اشاره به 3 برابر شدن سرعت کار و اهمیت سرعت در امرِ صادرات تصریح می­کند که دستگاه به اندازه 30-40 نفر نیروی کار صرفه جویی اقتصادی ایجاد میکند. وی البته توضیح می­دهد که هیچگونه تعدیل نیرویی نداشته و با حفظ نیروی کار به کمک دستگاه ظرفیت و سرعت کاری خود را افزایش داده است.

عملکرد خوب دستگاه

مهندس عسگری درباره عملکرد دستگاه در خصوص تفکیک شکلی انواع انجیر (صدیک و پرک) توضیح داده و تصریح می­کند که عملکرد در این خصوص عالی است و بدون این عملکرد کار در حجم و سرعت بالا شدنی نبود.

پشتیبانی عالی، سهولت تامین قطعات و در دسترس بودن پشتیبانی و ارتقا نرم افزاری رایگان دستگاه

آقای عسگری در انتها به پشتیبانی شبانه روزی و آنلاین دستگاه، در دسترس بودن قطعات و انجام ارتقائات توسط شرکت بدوون هزینه مالی اشاره می کند.

توصیه میکنیم مشروح اظهارات ایشان با لهجه شیرین شیرازی درباره صادرات انجیر، دستگاه و عملکرد آن را در ویدئوی کوتاه زیر ببینید:

گفتنی است این دستگاه بر اساس هوش مصنوعی و پردازش تصویر کار میکند و سری جدید این محصول در تابستان امسال به بازار عرضه شد.

پشتیبانی شرکت از محصول به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می­شود. پشتیبانی آنلاین به صورت لحظه­ای و بلافاصله بعد از تماس مستری انجام و بررسی ها انجام می­شود.

ارتقائات نرم­افزاری مدنظر مشتری نیز در صورت امکان بلافاصله انجام می­شود. به عنوان مثال آقای عسگری در اوج فعالیت کاری خود برای تامین محموله های صادراتی، نیاز به یک مد کاری جدید داشت که دو نوع انجیر مرغوب (درشت سفید و پرک) را همزمان از بار جدا کند. شرکت طی یک روز کاری این مد کاری جدید را ایجاد کرد و مشتری توانست سرعت کاری خود را تا دوبرابر افزایش دهد.

پشتیبانی حضوری نیز در کمترین زمان ممکن بعد از درخواست مشتری انجام و رفع عیب و یا ارتقا مدنظر در محل مشتری انجام

می­شود.

سورتر خشکبار شرکت والی دارای تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است و خرید ان یا استفاده از انواع تسهیلاتِ صندوق نواوری و شکوفایی ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 × 1 =